no-till сошник сівалки TurboSem зроблено в Україні

Сівалок для no-till технології начебто й багато, але коли замислюєшся про придбання сівалки no-till, зробити вибір не так і просто. Який вибрати тип сошника, потягне чи не потягне трактор, чи знайду я потім запчастини і т. д.
Ціни на сівалки no-till також завжди високі. Але висока ціна не завжди означає гарну якість і роботу.
Нещодавно я відвідав виробничу базу Агро-Союз, де збирають сівалки Turbosem. Сошник і частина комплектуючих сівалки аргентинські, рама, бочки - Українські. Великий плюс, що їх техніка потрапляє по 20% у компенсацію вартості як вироблена в Україні.
З плюсів у техніці Агро-Союз - наявність запчастин, грамотний сервіс і, найголовніше, Агро-Союз найдосвідченіші в Україні в технології no-till, і свої сівалки вони багаторазово випробували у себе на полях. І це важливо. Адже багато продавців, продаючи сівалки нові або сівалки б.у. не предсталяют як вони працюють, з якими умовами в поле справляються, тому часто впихають товар, розповідаючи небилиці про їх чудо-якостях, а потім розводять руками при виникненні проблем.
Недоліком як завжди залишається ціна. Ціни, втім як і на будь-яку нову техніку ноутил, залишаються високими.
Продовжую вивчати і знайомити своїх передплатників з різною цікавою технікою. Детальніше про сошнике TurboSem на відео.
- Посів ячменю сівалкою Great Plains solid stand 2000 б.у.Трохи корисної інформації і посів ячменю в цьому відеоПосів ячменю сівалкою Great Plains solid stand 2000 б.у.
- Прибирання невдало посіяного соняшнику сівалкою John Deere 7200 б.у.При посіві важливо не тільки скільки у вас прибамбасів...Прибирання невдало посіяного соняшнику сівалкою John Deere 7200 б.у.