Продавець ООО «Агро Импорт» розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
53 відгуків
СІЛЬГОСПТЕХНІКА. ЗАПЧАСТИНИ. ГІДРАВЛІКА
+380 (99) 529-01-41
+380 (95) 761-56-00

Дискочизель CASE IH 530. А ви чим розпушуйте?

Дискочизель CASE IH 530. А ви чим розпушуйте?

Більшість досвідчених фермерів вважають, що найважливіша стадія обробки грунту – це основна обробка. Вважається, що найбільш підходить для основної обробки оборотний плуг.

Але насправді це не вірно. У деяких умовах, для деяких видів ґрунту і клімату, плуг може бути шкідливий.

Можливо, ви вже пробували лаповые і дискові глубокорихлювачі, безвідвальну обробку плоскорізами.

Глибокорозпушувач бо сприяє кращому та накопиченню і збереженню вологи в ґрунті, захищають від вітрової і водної ґрунтової ерозії забезпечують біологічну активність ґрунтових мікроорганізмів.

Глибокорозпушувач бо не залишають свальных гребенів і развальних борозен.

«Чизель» з англійської перекладається як важкий культиватор, або плуг, призначений для безвідвального розпушування грунту. Чизель рихлить грунт, не ущільнює подпахотные шари, відриває її від моноліту, на відміну від дискових і лемешных ґрунтообробних машин. Саме тому чизельная обробка грунту все більше стає популярною: пухке і гребнистое дно пласта, який обробляється, сприяє захисту грунту. Порівняно з оранкою, чизельная обробка продуктивніша і менш енергозатратна.

Чизельний глибокорозпушувач б.у. КЧ-5 має ширину захвату 5,1 м, а плуг ПЛН-5-35 1,75 м. Трактор Т-150 агрегатирует обидва знаряддя. Його потужність з чизелем використовується на 86,7 а з плугом - до 85 тобто, використання чизеля у три рази ефективніше.

Наприклад, розглянемо чизельного обробку грунту під засівання ячменю та озимого жита. При використанні плуга, продуктивність буде 1,26 га, а при використанні чизеля - 4,4 га. Показник витрати палива при переорюванні буде 14,11, а при чизелевании - 5,6 л. Показник врожайності озимого жита при переорюванні буде 4,8, а при чизелевании - 5,0; ячменю - відповідно 5,0 і 5,3 т/га.

Періодичне глибоке розпушування глибокорозрихлювателями застосовують на грунтах з ущільненнями. Також такий глибокорозпушувач відмінно справляється з підорним горизонтом, піддаються водній ерозії, з грунтом, схильною тимчасового надмірного перезволоження.

Для грунтів, схильних до водної ерозії, використовують чизельний глибокорозпушувач б.у., так як глибока обробка переводить поверхневий стік під внутріпочвенний. При цьому змив ґрунту знижується, а запаси вологи збільшуються.

Глибоке розпушування при цьому сприяє позбавленню від зайвої вологи кореневмісного шару. Якщо для грунту характерно тимчасові переизбытки вологи, потрібно купити глибокорозрихлювачі бо, що прискорить дозрівання грунту, попередити вимокання озимих.

Чизельное розпушування дерново-підзолистих слабоокультуренных ґрунтів важкого гранулометричного складу слід проводити один раз в 3 роки на глибину 40-45 см "

Купити чизельные глибокорозрихлювачі за хорошою ціною і високої якості, ви можете в компанії «Агро Імпорт»

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner